Planujesz bal sylwestrowy? Skorzystaj z cateringu!

Nowy Rok to niezwykły moment. Podsumowujemy to, co udało nam się zrobić przez ostatnie dwanaście miesięcy, snujemy plany na kolejne, podejmujemy wyzwania, robimy postanowienia, chcemy być coraz lepsi. Pragniemy też ten czas spędzić w wyjątkowy sposób, w gronie bliskich. Poprzedzający go Sylwester to jedna z najdłuższych nocy w roku. Czekamy na dobrą zabawę, piękne pokazy sztucznych ogni i na smaczne jedzenie  – bez względu na to, gdzie przyjdzie nam ten czas świętować. Właśnie po to jest catering na Sylwestra.

Szaleństwa w lokalu – profesjonalny catering na Sylwestra

W natłoku codziennych obowiązków często okazuje się, że właśnie pożegnanie roku to jedna z nielicznych okazji, kiedy możemy wyrwać się z domu. Nie musimy sprzątać, gotować, robić wielkich zakupów. Wystarczy ubrać się odświętnie i ruszać na parkiet. Jedzeniem zajmie się profesjonalna firma cateringowa, która przygotuje kompleksowe menu. Znajdą się w nim zarówno przystawki, koreczki, jak i posiłki na ciepło, desery i napoje. Wszystko podane na eleganckiej zastawie, która dodatkowo będzie podkreślać wyjątkowość tego wieczoru. Catering do lokalu sprawdza się również ze względu na to, że często jest tam obecnych sporo gości. W domu nie bylibyśmy w stanie pomieścić kilkudziesięciu, a może nawet i kilkuset osób. W lokalach jest to znacznie łatwiejsze. Posiłki na dowóz pozwolą na poczęstowanie każdego z osobna smacznym i pełnowartościowym daniem, które da energię do całonocnego szaleństwa.

Sylwestrowe imprezowanie w domu ze sprawdzonym cateringiem

Nie każdy lubi wystawne bale, na których jest obecnych mnóstwo osób. Nie z każdym można wtedy swobodnie porozmawiać, nie wszystkich też przecież znamy. Dlatego popularnym rozwiązaniem na spędzanie Sylwestra jest również zorganizowanie spotkania dla rodziny i znajomych we własnym domu. Także na takie rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się posiłki na dowóz. Można zamówić nie tylko przekąski na Sylwestra, sałatki na imprezę, ale też dwudaniowy obiad lub deser i kolację, jeśli tylko takie jest nasze życzenie. Firma cateringowa dowiezie jedzenie pod wskazany przez nas adres. Nie będziemy musieli się zastanawiać nad tym, czy wystarczy nam potraw dla wszystkich gości lub czy nie będziemy musieli w ostatniej chwili biec do sklepu, bo zabrakło nam jakiegoś składnika do przyrządzanych dań. W całości zajmie się tym wybrana przez nas firma cateringowa.

Menu dopasowane do klienta – wysokie standardy sprawdzonych firm cateringowych

Bez względu na to, czy zamierzamy witać Nowy Rok w lokalu czy w domu, pewne jest jedno –  chcemy ten czas dobrze wspominać, smacznie zjeść i świetnie się bawić w gronie bliskich nam osób. Dlatego jedzenie również musi pasować do tej wizji spędzania Sylwestra. 

Nie każdy czuje się ekspertem w organizowaniu tego typu imprez. Dlatego właśnie dobra firma cateringowa powinna zająć się także doradztwem w tej kwestii. Musi więc wziąć pod uwagę nasze preferencje smakowe, ale też to, ilu gości będziemy przyjmować. Pomoże ułożyć menu, które będzie odpowiadać jak największej liczbie osób. Jeśli jest taka potrzeba, może przyszykować potrawy bezglutenowe, bezmleczne, wegetariańskie czy wegańskie. Dla tych, którzy dbają o sylwetkę, można bez problemu zamówić dania niskokaloryczne, gdyż fakt, że to Sylwester wcale nie musi oznaczać, że nie można w tym czasie się zdrowo odżywiać albo że trzeba robić odstępstwa od swojej dotychczasowej diety.

Usługi cateringowenie tylko w Sylwestra

Catering to niezwykle wygodne rozwiązanie nie tylko na samą zabawę sylwestrową. Wiele osób nie ma ochoty w następny dzień, w Nowy Rok, gotować i szykować posiłki po całonocnej zabawie. Wybierając posiłki na dowóz możemy zamówić także potrawy na Nowy Rok i mieć pewność, że nie zaskoczy nas pusta lodówka. Zwłaszcza, jeśli okaże się, że część gości zostanie u nas na dłużej. Firma cateringowa dostarczy nam obiad, deser, którekolwiek z dań będziemy chcieli. Razem z cateringiem pozostaje nam tylko cieszyć się dobrym towarzystwem i czasem spędzonym w gronie bliskich.

Źródło: Masters Catering – profesjonalny catering w Warszawie

Read Previous

Wybielanie zębów u dentysty – jaki to koszt dla pacjenta i jak często można je wykonywać?

Read Next

Gdzie sprawdzą się szklane zabudowy?